teisipäev, 19. juuli 2016

Remont!

Oh küll mul on hea meel. Vaatamata igasugustele jamadele, on vähemalt me köök taas elamiskõlblikuks saanud. Tõsi, on veel asju pesta ja oma kohale toimetada, kuid suurem tegemine on selja taga.
Eemaldasime raskustega kaks kihti linoleumi, mis omavahel tugeva liimiga ühendatud oli. Nende all soome papp, mis isevalguva seguga kaetud. Ja siis vanad lauad, mis sel hetkel võimalik oli saada. Ja seda kõike ühe vana nõukaaegse toru tõttu, mis ei pidanud ühendusele vastu ja oli läbi roostetanud.


Esimene öö oli päris jube magama minna, teades, et köögi põrand ikka nii kummituslik ja kole.


Turnisime veel pool päeva mööda laudu, enne kui sai kild alla ja asi veidi rõõmsama ilme võttis.


Ja vihma sadas südamest, nagu tahaks kõik selle pahna puhtaks pesta.Vahepeal pilte teha ei viitsinud, sest kõik läks kuidagi ruttu ja valutult. Ja siis sai põrand valatud, soojustus paika ja uued lõhnavad lauad. Küll oli hea tunne.Ja kui mees õhtul töölt tuli, oli mul ja pojal tapeet seinas. See tapeet sai küll toa jaoks ostetud, kuid asjaolusi arvesse võttes, tuli see siiski kööki panna. Puht majanduslikust olukorrast lähtudes. Poisid arvasid küll, et kuidagi toa nägu nüüd me köök, kuid mulle siiski meeldib, See kord sedasi.


Nüüd asjad kõik pestud ja tagasi kappides, oma kohtadel, kuid veidi veel siit- sealt kribida. Igal juhul mõnus tunne, et pind jalge all ei vaju ja pole hirmu, et keldri võiks kukkuda.

2 kommentaari:

  1. Nii lahe tulemus :)
    Ehk ongi tubasem see köök,
    aga ongi ägedam :D

    VastaKustuta
  2. Juba valmis?! Tublid tegijad! See köök on ilus ja armsalt romantiline pesa perenaisele ja hubane koosolemise ning toidu valmistamise ja nautimise koht kogu perele! :)

    VastaKustuta